Tyrimai su siuntimu – nemokami. Mums svarbus kiekvienas pacientas, išklausome ir gilinamės į problemą iš esmės. Echoskopija, konsultacija, esant reikalui kraujo tyrimai, receptai, siuntimai.

Echoskopija Kaune | diagnoze.lt

Echoskopija Kaune

Gyd. radiologas Julius Vidikas. Viso kūno echoskopijos pradininikas Lietuvoje. Atliekama išsami echoskopija su gydytojo aprašymu ir konsultacija tyrimo metu. Ilgametė patirtis dirbant su vaikais ir suaugusiais.

 

Tyrimų kainos be siuntimo Kaina
„Diagnozė 360°“ VISO KŪNO ECHOSKOPIJA VYRAMS IR MOTERIMS (3 pasirinktos sritys)
* Kaklo (skydliaukė, kaklo kraujagyslės, limfmazgiai, seilių liaukos).
* Krūtų arba kojų venų UG (moterims)
* Pilvo ir dubens organų išsami echoskopija (Gimda su kiaušidėmis – moterims, prostata – vyrams.) Plataus profilio ištyrimas su išsamiu aprašymu
Registruojantis tyrimui turi būti rezervuoti du šalia esantys laikai. Prieš tyrimą rekomenduojama nevalgyti 5 val. Prieš tyrimą išgerti  skysčių 1,5 val. ir atvykti pilna šlapimo pūsle. 
120 Eur, su 3 siuntimais – nemokamai

REGISTRUOTI

Pilvo organų echoskopija (kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, inkstai, antinksčiai, šlapimo pūslė). Prieš tyrimą rekomenduojama nevalgyti 5 val. Prieš tyrimą išgerti  skysčių 1,5 val. ir atvykti pilna šlapimo pūsle.   50 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

 

Minkštųjų audinių, limfmazgių echoskopija, sąnario. 40 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

Urogenitalinės sistemos echoskopija (inkstai, šlapimo pūslė, gimda, kiaušidės (mot.), prostata (vyr.) )– pilviniu davikliu. Prieš tyrimą rekomenduojama nevalgyti 5 val. Prieš tyrimą išgerti  skysčių 1,5 val. ir atvykti pilna šlapimo pūsle.   50 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

Krūtų echoskopija. ir sritinių pažastų, poraktikaulinių, viršraktikaulinių limfmazgių grupių tyrimas. 50 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

Skydliaukės echoskopija. 40 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

Rankos arba kojos giliųjų/paviršinių venų  echoskopija. 40 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

Kaklo kraujagyslių echoskopija. 50 Eur,su siuntimu nemokamai

REGISTRUOTI

 

Tyrimo kokybė garantuojama naudojant naujos kartos echoskopą (Philips Affiniti 70) su  monokristaliniais pilviniu ir konveksitaliniu davikliais. Aukščiausios kokybės echoskopo vaizdai leidžia vizualizuoti smulkiausias struktūras (kraujagyslių sieneles, nervus jų dangalus ir smulkius darinius) – kas ankščiau pavykdavo tik kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso tyrimais.

Echoskopija Kaune  profesionaliai, privačiai atliekami visų sričių ultragarso – echoskopijos tyrimai: skydliaukės, minkštųjų audinių/darinių, limfmazgių, kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, inkstų, antikščių, šlapimo pūslės, gimdos/kiaušidžių (mot.),  prostatos(vyr.), krūtų, krūtų implantų, sąnarių, pilvo aortos, giliųjų kojų venų,  kaklo kraujagyslių, kaklo limfmazgių echoskopija, kūdikų ir naujagimių echoskopija (pilvo, klubų sąnarių).  

Gydytojo radiologo konsultacija: apklausa,  apžiūra, echoskopinis (ultragarsinis) tyrimas. Atlikus tyrimą, išrašomi tyrimo rezultatai su išvadomis, esant reikalui rekomenduojami papildomi tyrimai, atliekamos ultragarsinių vaizdų nuotraukos (echogramos).

* Jums patogios darbo valandos (prieš ar po Jūsų darbo ir šeštadieniais): I-V 9:00 – 22:00, VI 9:00 – 12:00
* Kokybės garantija Tyrimą atlieka tik patyrę gydytojai, atliekantys virš 2000 tyrimų per metus.
Po echoskopijos suteikiama gyd.radiologo Juliaus Vidiko konsultacija, paskiriamas arba rekomenduojamas gydymas.
* Plataus spektro echoskopiniai tyrimai: pilvo (kepenų, kasos, inkstų, šlapimo pūslės, gimdos (mot.), prostatos (vyr.).), sąnarių, minkštųjų audinių, limfmazgių, darinių, kraujagyslių ir kt. – vaikams ir suaugusiems naujausiu echoskopu Philips Affiniti 70. Neatliekami tyrimai – širdies echoskopija ir vaisiaus tyrimai.

Kalbant apie medicininį vaizdavimą, Echoskopijos tyrimas išsiskiria kaip patikimas ir efektyvus sprendimas. Bet kas gi yra echoskopija? Kaip tai veikia? Ir kodėl turėtumėte ją pasirinkti?

Kas yra Echoskopija?

Echoskopija, arba ultragarsas, yra neinvazinė diagnostinė procedūra, naudojanti aukšto dažnio garso bangas, kad gautų realaus laiko vaizdus iš jūsų kūno viduje. Tai saugi ir neskausminga metodika, plačiai naudojama įvairiose medicinos srityse, nuo akušerijos ir ginekologijos iki kardiologijos ir gastroenterologijos.

Kodėl pasirinkti Echoskopiją Kaune?

Pasirinkdami Echoskopiją Kaune, renkatės aukščiausios kokybės medicininių vaizdų paslaugas. Štai kodėl:

  • Kokybė: Kauno medicinos specialistai yra labai kvalifikuoti ir patyrę atliekant ultragarsinius tyrimus.
  • Pažangi technologija: Kauno diagnozės klinikose naudojami pažangiausi ultragarsiniai aparatai, užtikrinantys tikslius ir išsamius vaizdus.

 

Prieš procedūrą

Jūsų gydytojas pateiks konkrečias instrukcijas, atsižvelgdamas į jūsų poreikius. Rekomenduojama nevalgyti 5 val.

Procedūros metu

Sonografuotojas ant jūsų odos tepa specialų gelį, kuris padeda ultragarsiniams bangoms keliauti. Tada judinamas jutiklį – mažą rankinį įrenginį – per tiriamą sritį. Jutiklis siunčia garso bangas į jūsų kūną, grįžtančios garso bangos fikžsuojamos ir paverčiamos vaizdais.

Po procedūros

Baigus tyrimą, galite nedelsdami grįžti prie įprastų veiklų. Jūsų gydytojas peržiūrės vaizdus ir aptars rezultatus su jumis.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Echoskopiją Kaune

Ar Echoskopija yra saugi?

Taip, echoskopija laikoma saugia. Ji naudoja garso bangas, o ne spinduliuotę, todėl tai yra pirmenybinis pasirinkimas tiriant nėščias moteris ir vaikus.

Ar Echoskopija skausminga?

Ne, echoskopija yra neskausminga procedūra. Galite jausti šiek tiek spaudimą, kai spaudžiamas jutiklis, bet tai paprastai yra komfortiška.

Kiek trunka Echoskopija?

Ultragarsinis tyrimas paprastai trunka nuo 10 iki 40 minučių, priklausomai nuo tyrimo tipo.

Išvada

Ar esate sveikatos priežiūros specialistas, ieškantis patikimų diagnostikos priemonių, ar pacientas, ieškantis saugių ir efektyvių medicininių vaizdų, Echoskopija Kaune diagnoze.lt klinikoje yra pasirinkimas, kuriuo galite pasitikėti. Su savo ekspertize, pažangia technologija ir išsamiais paslaugomis, klinika tapo lydere centro Lietuvoje.