Echoskopija Kaune: ar rasite 15 min. diagnozės nustatymui?

Profesionaliai atliekami visų sričių ultragarso / echoskopijos tyrimai: skydliaukės, minkštųjų audinių/darinių, limfmazgių, kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, inkstų, antikščių, šlapimo pūslės, gimdos/kiaušidžių (mot.), prostatos(vyr.),  krūtų, krūtų implantų, sąnarių, pilvo aortos, giliųjų kojų venų,  kaklo kraujagyslių, kaklo limfmzgių echoskopija, kūdikų ir naujagimių echoskopija (pilvo, klubų sąnarių).  Priimami pacientai be siuntimo ir su siuntimu (mokamai).

Viso kūno echoskopija vyrams ir moterims (3 pasirinktos sritys). Tyrimo trukmė 15-30 min.

echoskopija kaune

  • Gydytojo radiologo konsultacija: apklausa,  apžiūra, ultragarsinis tyrimas. Tyrimo gale išrašomi tyrimo rezultatai su išvadomis, esant reikalui rekomenduojami papildomi tyrimai.

Echoskopija. Kaip pasiruošti tyrimui?

Einant atlikti echoskopijos patariama dėvėti patogius, laisvus drabužius. Tyrimo metu reikia nusivilkti dalį drabužių bei nusiimti papuošalus, kad tiriamoji vieta būtų laisvai prieinama.

Dažniausiai echoskopijos tyrimas yra atliekamas iki pietų, todėl pacientų prašoma iš ryto nieko nevalgyti, negerti ir nesišlapinti. Negalima netgi rūkyti, dėl čiulpimo reflekso skrandis į rūkymą reaguoja kaip į maistą ir pradeda išskirti sultis, tulžį, dūmai sudirgina skrandžio gleivinę, kaupiasi dujos ir gali būti sunkiau ištirti kai kuriuos vidaus organus. Priklausomai nuo tiriamos kūno vietos, yra keletas reikalavimų ligoniui. Būtina perspėti gydytoją, jei buvo atliekami žarnyno tyrimai su kontrastinėmis medžiagom, turinčiomis bario, nes tai gali iškreipti echoskopijos rezultatus. Jei planuojama tirti kepenis, tulžies pūslę, blužnį, kasą, aortą ligonis prašomas iš vakaro valgyti neriebaus maisto, prieš tyrimą nevalgyti mažiausiai 4 val.1 val. prieš inkstų echoskopiją rekomenduojama išgerti 4-6 stiklines skysčio ir nesišlapinti, kad prisipildytų šlapimo pūslė. Pilna šlapimo pūslė taip pat pagerina gimdos, kiaušidžių, prostatos vaizdą atliekant dubens echoskopiją. Rekomenduojama nevalgyti prieš tyrimą 12 val., kad žarnyne neprisikauptų dujų.

Tiriant prostatą pro analinę angą būtina 7-10 dienų nevartoti aspirino prieš echoskopiją, o jei vartojami kiti kraujo krešėjimą mažinantys vaistai – pasikonsultuoti su gydytoju. 2-4 val. prieš prostatos echoskopiją reikėtų atlikti klizmą ir išvalyti žarnyną. Pilna šlapimo pūslė pagerina prostatos vaizdą, todėl 1 val. prieš tyrimą reikia išgerti 4-6 stiklines vandens.  Tulžies pūslės ir latakų – rekomenduojama nevalgyti ~ 4 val. prieš tyrimą. Kasos, blužnies patologija – 1 parą iki tyrimo rekomenduojama nevartoti pilvo pūtimą sukeliančių maisto produktų (juodos duonos, obuolių, kriaušių, alaus ir pan.);Kaklo lifmazgių echoskopija – specialaus Pasiruošimo nereikia

Echoskopija Kaune atliekama greitai ir saugiai. Pilvo aortos patologija – rekomenduojama nevalgyti ~ 12 val. prieš tyrimą, likus ~ 8 val. iki tyrimo, išgerti pilvo pūtimą mažinančių vaistų.
Šlapimo gamybos ir išskyrimo bei lytinių organų (prostatos) echoskopija – išgerti skysčių, nesišlapinti, nes labai svarbu, kad šlapimo pūslė prieš * Įsisigykite nuolaidos kuponą internetu masinis.lt ir gaukite nuolaidą! Akcija galioja žvaigždute pažymėtiems tyrimams.

Apie echoskopiją

Echoskopija dar geriau žinoma kaip ultragarsinis tyrimas yra visame pasaulyje plačiai naudojamas medicininis instrumentinis tyrimas, kuriuo gaunama labai daug informacijos apie žmogaus sveikatos būklę. Šio tyrimo metu yra naudojamas ultragarsas. Tai tokios garso bangos, kurių dažnis yra labai didelis, tačiau žmogaus ausis jų negirdi, todėl ir yra sukurti echoskopai, kuriais tas garsas yra generuojamas. Echoskopas turi specialų daviklį, kuris yra dedamas ant vandens geliu sudrėkintos paciento odos. Nustatyta, kad ultragarsinis signalas geriau sklinda per skysčius, todėl gydytojas-echoskopuotojas procedūros metu pacientui specialiu vandens geliu ištepa tiriamas vietas. Echoskopo daviklyje yra pjezo kristalai, kurie veikiami elektros srovės, generuoja ultragarso bangas, kurios nukreipiamos į audinius. Susidūrusios su įvairaus tankumo audiniais bei šios skysčiais, bangos atsispindi ir grįžta į daviklį, kur jos yra paverčiamos elektriniais impulsais. Šie impulsai formuoja vaizdą ekrane pilkoje skalėje. Pilkos spalvos atspalvius žmogaus akis atskiria geriausiai, todėl gydytojas gali vaizdą analizuoti ir apibendrinti organizme vykstančius pokyčius. Echoskopinio tyrimo pagalba galima greitai ir patikimai diagnozuoti širdies ir kraujagyslių, skydliaukės, pilvo organų, inkstų ir šlapimo pūslės, krūtų, dubens organų ir kitas ligas. Echoskopija yra greitas, nežalingas ir neinvazyvus būdas paciento sveikatai ištirti. Šio tyrimo metu galima įvertinti minkštųjų audinių, organų, kraujagyslių ir kt. būklę, pastebėti neįprastus audinių pakitimus ir diagnozuoti įvairias ligas. Echoskopinio tyrimo metu galima pamatyti cistinius, vėžinius ar kitus darinius, labai dažnai net prieš žmogui pajuntant ligos simptomus. Dėl šios priežasties echoskopija yra puiki vėžio ir kitų ligų prevencijos priemonė – gydytojai dažnai rekomenduoja ultragarsinį tyrimą atlikti, ne tik įtariant ligą, bet ir profilaktiškai, o vyresniems nei 40 metų žmonėms siūloma šį tyrimą atlikti kartą per metus. Dažniausiai atliekami tyrimai: skydliaukės, pilvo ir vidaus organų,  inkstų, krūtų, kojų venų , peties sąnario, riešo sąnario, kelio sąnario, čiurnos sąnario, pėdos sąnario, Achilo sausgyslės,  minkštųjų audinių, limfmazgių, seilių liaukų, aortos, klubų echoskopija.

Echoskopinis tyrimas dažniausiai yra atliekamas pacientui gulint ant specialios kušetės. Sritis, kuri bus tiriama, pavyzdžiui, pilvas yra gausiai patepamas vandens geliu, gerinančiu garso bangų sklidimą. Tada prie odos pridedamas ir vedžiojamas daviklis, o gaunami vaizdai stebimi kompiuterio ekrane. Siekiant efektyvesnio tyrimo rezultato, kartais paciento yra prašoma pasisukti ant šono arba atsistoti. Echoskopiniai tyrimai.

Echoskopija kaune: kodėl verta rinktis diagnoze.lt?

Itin plati konsultacija. Gydytojai radiologai jums atliks echoskopiją profesionaliai, paaiškins esamus pakitimus, pagal naujausius europos ar amerikos atliktusi tyrimus nustatys supiktybėjimo riziką (0 %, 5 %,  55 %, 100%?). Po tyrimo skirs rekomendacijas: po kiek laiko verta ar neverta kartoti tyrimą? Ar verta atlikti KT/MR tomografiją? Jeigu atlikote kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso, rentgeno, mamografijos tyrimus kitoje įstaigoje, atsineškite CD diskelį ar flash laikmeną – įvertinsime to paties tyrimo metu už tą pačią kainą. Esant reikalui išrašomas receptas.