Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos įsikurs viename pastate

2022-09-26     /     Echoskopija
Net kelios Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos įsikurs viename pastate – Studentų g. 45, Vilniuje. Įstaigos atsisakė perteklinio, energetiškai neefektyvaus ir nugyvento nekilnojamojo turto ir persikėlė į joms pritaikytas, šiuolaikiškas patalpas, kurias sutvarkė valstybės įmonė Turto bankas.

Studentų g. 45, Vilniuje esančiame pastate įsikurs Higienos institutas bei prie jo nuo šios vasaros prijungti Valstybinis psichikos sveikatos, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos ir Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras; Lietuvos bioetikos komitetas, Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija, Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba ir jos laboratorija, o taip pat Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos („Sodros“) archyvas.

„Ne paslaptis, kad viešojo sektoriaus darbuotojams trūksta motyvacinių priemonių, tad naujos ir šiuolaikinės darbo vietos padidins tiek institucijų kaip darbdavių patrauklumą, tiek prisidės prie geresnės darbuotojų savijautos ir didesnio produktyvumo. Kelių Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių įstaigų įsikūrimas po vienu stogu yra gera žinia ir lankytojams, kurie vienu apsilankymu galės išspręsti iškilusius klausimus. Dėkinga Turto banko komandai, kuri pažiūrėjo kūrybiškai ir per itin trumpą laiką pritaikė patalpas veiklai bei prikėlė jas naujam gyvenimui“, – sako sveikatos apsaugos viceministrė Aušra Bilotienė Motiejūnienė.