Mokslas šviesa

Raseiniuose atidaryta nauja Diagnoze.lt klinika

2023-07-29     /     Echoskopija
Naujas sveikatos priežiūros puslapis atsiveria Raseinių rajone, čia pradeda veikti nauja Diagnoze.lt klinika. Ši inovatyvi medicinos įstaiga ne tik pasižymi moderniomis technologijomis, bet ir didžiuojasi pristatyti du naujus gydytojus - Julių Vidiką ir Ilmą Kunigiškienę.
PATIRTIS
Gydytojai yra itin patyrę specialistai, savo darbą atliekantys su didžiuliu atsidavimu ir profesionalumu. Jų aistra medicinai ir rūpestis pacientams nėra abejotinas. Šių gydytojų požiūris į sveikatos priežiūrą yra holistinis ir jie yra pasirengę padėti kiekvienam, kuris kreipiasi pagalbos.
ĮRANGA
Diagnoze.lt klinikoje naudojamas naujos kartos echoskopas su 22 mGhz davikliu. Šis modernus prietaisas leidžia gydytojams tiksliai ir išsamiai vertinti pacientų anatomines struktūras. Aukštos kokybės įranga garantuoja precizišką ir detalią diagnostiką, suteikdama gydytojams galimybę teikti efektyviausią gydymą.
REGISTRACIJA
Be to, klinika siūlo paprastą ir patogų būdą užsiregistruoti paslaugoms. Raseinių rajono gyventojai nebeturės laukti ilgų eilių ir gali užsiregistruoti tiesiai per Diagnoze.lt svetainę arba skambinant telefonu 862434943. Tai suteikia neįkainojamą patogumą, leidžiantį gyventojams lengvai pasinaudoti kokybiškomis sveikatos priežiūros paslaugomis. Klinikos adresas: Žemaitės g. 2, Raseiniai.
ATEITIS
Naujos Diagnoze.lt klinikos atidarymas Raseiniuose yra reikšmingas žingsnis gerinant sveikatos priežiūros paslaugas šiame regione. Klinika su savo modernia technologija, profesionaliais specialistais ir patogiomis registracijos procedūromis yra pasirengusi užtikrinti aukščiausią medicinos paslaugų lygį. Tai naujas proveržis Raseinių rajono medicinoje, siekiant sveikesnės ir saugesnės ateities - teigia klinikos vadovas Aurimas Petrauskas.